• Voys Danışmanlık
  • Voys Danışmanlık
  • Voys Danışmanlık
Çocuk Bakıcısı
Bebek Bakımı

Çalışan ailelerde çocuk büyütmek büyük bir problem olmaktadır. Özellikle çocuğun doğumuyla beraber bakım için kimlere emanet edileceği konusu hep endişe vericidir. 0- 6 yaş dönemi yaşamın temel taşıdır. Bu yaşlarda kazanılan davranışlar yetişkin dönemindeki bireyin kişilik yapısını, tavır  alışkanlık ve değer yargılarını büyük ölçüde biçimlendirir.Bebeğinizin ruhsal, sosyal ve kültürel gelişimi için ilk büyüme dönemi oldukça önemlidir.Çocuğunuza bakıcı seçiminde

 

Anne-baba olmak, hayatın en büyük mucizelerinden biri...Ama bu mucizevi olay,beraberinde çok büyük sorumlulukları da getiriyor. Çünkü çocuk bakımı oldukça zor ve tecrübe gerektiren bir uğraş.Eğer bu hassas dönemde çalışmak ve bebeğinizi birilerine emanet etmek zorundaysanız, o muhakkak çok güvenebileceğiniz birileri olmalı. Bebeğinizin zihinsel, ruhsal, kültürel ve sosyal gelişimi için ilk yıllar oldukça önemli.

Profesyonellik ve tecrübe isteyen bebek bakımı, muhakkak işin ehli kişilere bırakılmalı.Profesyonel dadı ve çocuk bakıcısı ekibimizle bu önemli konuda sizlere büyük kolaylıklar sunuyoruz.

 
 

Voys Danışmanlık
Türkiye İş Kurumunun 11/2010 tarih ve 432 nolu izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

"4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır."
0 322 321 15 95 - 0 322 323 99 76